MIKOŁAJKI W SZKOLE
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 16 grudnia 2019 00:09

    

 

    

Mikołajki w naszej szkole odznaczały się wyjątkowym klimatem. Na prośbę Samorządu Uczniowskiego Pani Dyrektor wyraziła akceptację na tzw. Dzień bez mundurka, dominowały głównie stroje mikołajkowe. Do oddziałów

przedszkolnych i wszystkich klas I-VIII zawitał Mikołaj z Panią Dyrektor z życzeniami i słodką niespodzianką, za którą w podziękowaniu trzeba było zaśpiewać piosenkę, powiedzieć wiersz o tematyce świątecznej lub podać tytuły znanych tradycyjnych polskich kolęd. W młodszych klasach Mikołaj obdarował dzieci dodatkowymi prezentami. Oczywiście nie obyło się bez euforii dzieci z tytułu stwierdzenia, że Mikołajem jest nasz pracownik Pan Jurek. Pani Dyrektor podkreśliła, że w tym dniu każdy może być Świętym Mikołajem i zachęcała, aby obdarowywać wszystkich uśmiechem, miłym słowem czy gestem.

Przewodnicząca
Samorządu Uczniowskiego
Kaja Zackiewicz

Zmieniony: czwartek, 19 grudnia 2019 00:30