Wszystko zaczyna się od przedszkola...
Wpisany przez Administrator   
piątek, 06 września 2019 00:00

     

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2010 miały również oddziały przedszkolne podejmujące naukę w ,,zerówce", która funkcjonuje przy Szkole Podstawowej nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Olecku. Najmłodsi podopieczni naszej placówki zostali 3 września powitani przez dyrekcję szkoły oraz oficjalnie przyjęci do grona uczniów podczas pasowania. Miłym akcentem uroczystości był występ klasy pierwszej, której uczniowie zatańczyli poloneza oraz zaprezentowali się w układzie choreograficznym z chustami. Dziękujemy wykonawcom za pokaz, a uczniom oddziałów przedszkolnych życzymy, aby nauka stała się inspirującą przygodą edukacyjną zapewniającą mądre poznawanie świata oraz rozwijanie talentów.

                                                                                               Justyna Jeżewska